ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zadnji turnir Beč

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitimesri lip 18, 2008 5:26 am

Evo cure približava se zadnji turnir za ovaj dio sezone! Imamo treninde Srijeda,Petak,Nedjelja i sljedeći tjedan Ponedjeljak, Srijeda i Petak!
Ima nas dosta aut ali mislim da se bumoskupili i da to odradimo dobro i da postenemo još jednom prvaci Lige!
Neće nam bili lako makar smo u prednosti, zato dođite na trening što više možete!
Pozdrav i vidimo se danas!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitimepet lip 20, 2008 3:24 am

Da,obavezno svi na trening.Vidimo se danas i donesite za članarinu.
A sutra roštiljamo na starom mjestu od 16h pa na dalje.Ponesite kratke majčice i hlačice jer ćemo malo haklat. sunny drunken lol!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitimepon lip 30, 2008 3:26 am

A sada pitanje za milijun kuna: Tko je osvojio turnir u Beču i ukupno cijelu interligu?
Odgovor je: ŽENSKI RAGBI MLADOST! lol! cheers bounce cheers lol!
Bravo cure,sve čestitke svima.Tako se to radi. bounce Very Happy Jako sam zadovoljna sa svima.Stvarno je svako dao sve od sebe.Nema šta,svaka čast svima.

Bio je to lijepi sunčan i vrući dan sunny ,igralo se u sportskom centru u samom srcu Beča,preko puta dvorca Marije Terezije.Prve dvije tekme smo odmah uvjerljivo pobijedile i tako si već prije pauze za ručak osigurale naslov.Druge dvije tekme,moram reći u polovično ozljeđenom sastavu smo odigrale nerješeno.Tako da nismo nikome priuštili veselje na naš račun. tongue
Kasnije je sljedilo treće poluvrijeme gdje smo se svi dobro zabavili i nasmijali.Sve u svemu jedan lijepi sportski dan,pun zabave i druženja.Sve pohvale Tiniju za fenomenalan roštilj i Rene i cijeloj austrijskoj ekipi ko domaćinu na super organizaciji.
Sada mogu reći da je sezona i službeno završila. bounce bounce lol!
Ljudi lijepo se odmorite i zabavite pa se čujemo i vidimo.
UGODNO LJETO! sunny drunken Sleep

P.S. Našim biserima koji uče study po cijele dane želimo upad na željeni fax.
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitimeuto srp 01, 2008 10:41 am

Drage moje cure,cestitam na osvojenom turniru i na osvojenoj TEN ligi(ponovno).Ponosan sam na vaše pobijede i poraze.na vaše ponašanje a i zalaganje(tu možemo biti i bolji),na sve kaj ste napravile u ovoj sezoni i na ono kaj bute tek napravile.Sada mi se ljepo odmarajte,uživajte,kupajte,budite dobre i cuvajte se.Sve vas voli i ljubi vaš Puhi.
[Vrh] Go down
čizma




Broj postova : 4
Join date : 06.04.2008

Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitimesri srp 02, 2008 2:39 pm

čestitke na osvojenom turniru i od mene.želim vam još uspješniju slijedeću sezonu sa što manje ozljeda i što više igračica.uživajte.pozdrav
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitimesri srp 02, 2008 11:42 pm

Hvala čizma na pohvalama i podršci. lol!
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitimeuto srp 08, 2008 3:41 am

Hvala puhiju i čizmi na čestitkama i lijepim riječima!

Cure odradili smo sezonu mogu reći začuđujuće uspješno, kad se sve zbroji i oduzme super smo prošli na svim turnirima ove godine!
Sad vam želim da se dobro odmorite zalječite sve rane, one koje se vide i one koje se ne vide Smile.
bilo bi mi jako drago da se nađemo bar jedan dan na moru ako je to moguće pa da se guštamo u moru, cugi i naravno u dobrom društvu!

Svima ću javiti kada počinju treninzi a do tada uživajte"!

P.S. Svim studenticama želim da polože što više ispita a i našim ako Bog da novim studenticama da se upišu i naravno da nas ne zaborave!hehe!Smile)
Pozdrav!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadnji turnir Beč Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji turnir Beč   Zadnji turnir Beč Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zadnji turnir Beč
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Turnir ZG - komentari i dosjetke :)
» Turnir Italija 31.5.2008.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: Turnir ZG-
Forum(o)Bir: