ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08

Go down 
+5
Coch
tea2310
1ns0mn1a
Klly
spartanka
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 3:07 am

Ma cure bit ce sve u redu, imamo jos vremena da sve sredimo!
Još malo pa su anđini prstići zdravi i samo još da nam brankica može zaigrat onda smo na konju!hehe
Iva je već stara ragbijašica Smile samo nemam pojima gdje je:) a Marina ak može samo da dolazi na trening da se što bolje još upozna sa ragbijem! Kak je prošla na prvenstvu?
Vidimo se danas, sve se bumo dogovorili i sve će biti oooook!
Pozdrav svima
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 6:18 am

bez komentara sam u vezi onoga sa novim curama i cijeloga europskoga..
mi tu ne možemo ništa ..imamo malo iskustva ..
a sada koliko se trudimo to sami procijenite..
pozzz
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 7:20 am

Angie naravno da nemožete vi tu puno pomoći! Ali ja mislim da si se ti jako dobro snašla u svemu tome i jako mi je žao kaj se dogodila ta ozljeda jer bi sad bila 100% spremna!
Moraš shvatiti "starije cure" Sad mogu nekaj osvojiti jer si ti tu i brankica i jako dobra ekipa se stvara, još samo malo da zagrize Iva i Marina i to je to.
Nemoj misliti da neko sad nekaj misli, curama jako puno značiš, vesela si i kad neko nešto i kaže nemoj uzimati za zlo, uvijek tako prije velikog zbivanja svi smo malo nervozni.
Želimo te na treningu ne zato da dodješ bez veze veći zbog tebe nije isto kad te nema i kad si sa nama, ajmo reći širiš dobar duh, borbena si i ne odustajer i to su cure vidjele u tebi i teško im je bez tebe, znam da nemožeš trenirati ali se malo vrti oko nas to je već puno!:)hehe!
Nemoj nikome zamjeriti, vjeruj mi niko nije ništa krivo mislio!
Pozdrv i vidimo se!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimesri tra 30, 2008 1:51 am

Da Angie, bas tako kako je trener rekao....Puno nam znaci i da samo dodes i vidis nas i gledas trening...da mislimo da nisi dobar materijal kako za igru kako za druzenje i.... pa zar mislis da bi reagirali tako??? Question Question

Drugarice falis nam!!! Falis na da djelimo s tobom bol,suze,nervozu,dernjavu,smijeh,veselje,ushicenost,pms Laughing sve!!! Exclamation Exclamation

I da fali nam i Branka!!!Da fali nam i Iva!!!

Da imamo malo vise vremena, izrasli bi u jako veliku ekipu sa velikim srcem!!
Mada mi to vec sad jesmo,ali jos mrva nam fali....

SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA- HRVATSKA!!!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:34 am

Evo i tu si spartanko propjevala.... study cheers bounce tongue lol!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimesri svi 07, 2008 3:41 am

Pa diste svi nestali,niste valjda pali u depru prije europskog Exclamation Question Suspect No affraid Laughing
Evo par informacija kako stvari stoje,a stoje ovako:ide nas 10,od toga nam je Brankica ozljeđena i uopće neće igrat(bila na pregledu i kaže doktor još 4tjedna ništa),Marina i Iva su nam nove,Angie je popravila prstiće ali su još malo spigani od ozljede,Romi ima isto mislim ozljedu lista ili koljena pa se liječi,Mirnjaku je otišla opet zadnja loža pa se doma krpa i kljuka sa svime,Frenki i Teu malo muči kvadiceps ali ništa strašno,Sneki nam je zdrava isto ko i ja! bounce bounce geek
Što drugo reći nakon ovakvih podataka,sve su nas ozljede dotukle što me uopće ne čudi jer cijelu sezonu krpamo sa sedam,čak 6 igračica.Stvarno nam treba dići spomenik.
Cure moje nema nam druge nego doć dolje,dat sve od sebe,ostavit srce,dušu i tijelo na terenu,još da nas malo sreća posluži i mogli bi osvojit to toliko željeno treće mjesto.Ali morate shvatit jednu stvar,tu nema više pojedinaca,to nije više interliga.Morate svi dat svoj maksimum.Zaboraite svaku tekmu do sada,svaki turnir,svaku pobjedu.
Ovo sada europsko je bijeli papir kojeg treba ispisat.....
Stvarno dobro razmislite,stisnimo svi zajedno zube i ajmo poklonit taj pehar sami sebi i našem treneru koji nas je digo iz pepela....
AJMO HRVATSKA!!!!!! Sretno svima nama!!!!!!
Kreće se u 12h sa parkinga mladosti. lol! sunny lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimesri svi 07, 2008 6:23 am

evo novosti...

imamo nove trenirke,zahvaljujuci Sanji koja je provela jucer cijelo popodne tregajuci za trenirkama sa mojom malenkoscu..danas je odvela par djevojaka na probu i sredila nemoguce dostave... cheers cheers VELIKO HVALA SANJI!!!!!

Isto tako dobili smo majice na poklon!!!

Franka je pokupila poklone sa kaptola,otfurala majice na stampanje,danas ih pokupila,a sutra ce izvest jos par dostava....VELIKO HVALA FRANKI!!! cheers

Sneki je pobrala lovu,dogovorila ljecnicku torbu,registrirala marinu,odvela ih na lijecnicki...i jos hrpu drugih stvarcica....HVALA DRUGARICE SNJEŽO!!!! cheers

I eto mislim da smo manje vise odradili skoro pa sve za put...ako ima jos kakvih ideja...

Da trebat ce nam puno srece ovaj put a i jos vise VJERE!!! cheers cheers
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Idemo   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimečet svi 08, 2008 12:25 am

Evo cure to je to! Sve smo napravili kaj je bilo u planu! Znam da imate tremu vec sada to je normalno, ali ne smije biti prevelika jer znamo kak to završava! Ići će mo tekmu po tekmu, uz malo sreće doći će mo do cilja!
Mislim da više ne trebamo govoriti, dajte sve od sebe i te stvari to je europsko gdje ćete dati max ako ne na europskom??
Svi smo zakrpani i ozljeđeni ima nas malo, ali mislim da je to naša snaga ovisimo samo o sebi i niko nam neće pomoći ako si mi sami ne pomognemo - zato glavu gore, držmo se zajedno, nitko0 nam ama baš ništa ne može i ponosno krećemo! Sve to mora ostati i poslije turnira ma kako god on prosao, već sada morate razmišljati o svojoj igri i obaviti svoj posao kako treba i olakšati igru svima nama.

SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA- HRVATSKA!!!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimečet svi 08, 2008 6:17 am

SAMO JE JEDNO
U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA
JER TEBE VOLIM JA

ŽIVOT MI DALA
BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT
SA MOJIH USANA (HRVATSKA!!!)

S PONOSOM NARODU SVOM
LJUBI GRB NA DRESU TOM
NA JADRANU I SAVI, NA DUNAVU I DRAVI
NEK SE SLAVI CIJELI DAN I NOĆ!


SVI SKUPA NEK VIDE DA NAS IMA
RUKE NA SRCE KADA KRENE HIMNA
I ONDA PJEVAMO U ISTOM TRENU
DOK NAŠI DOLE LETE PO TERENU
IMAMO PONOS SRCE I INAT
PODRŠKU UVIJEK PUNIH TRIBINA
IZ ZAGREBA GLEDAM
NAJLJEPŠU SLIKU:
SLAVONIJU, ISTRU,
DALMACIJU, LIKU!


KAD SE IGRA NEKA NAS ZAUSTAVE
CRVEN BIJELI PLAVI BOJE ZASTAVE
NEKA CIJELI SVIJET ČUJE NAŠU
PJESMU
I VIDE SAV TAJ NAŠ SJAJ NA DRESU
OVDJE KOD NAS JE PONOS REPKA
ŽELJNO SE ČEKA SVAKA TEKMA
NEK SE ORI PJESMA NEKA ZVONO ZVONI
ZNAMO DA BIT ĆEMO ŠAMPIONI! SVI JEDNI UZ DRUGE
KAD SE IGRA NEMA TUGE
SAD SMO U RODU I PJEVAMO ODU
ZA SVOJE LJUDE
JER OPET TRADICIJA SE NASTAVLJA
S RUKAMA U ZRAKU HRVATSKU POZDRAVLJAM
BILI ZADNJI ILI PRVI
SAMO NEKA NAŠ GLAS GRMI!
JOŠ JEDNOM AL OVAJ PUTA JAČE
CIJELI SVIJET ZNA NAŠE NAVIJAČE
CIJELI SVIJET SAD GLEDA I PRATI
DA VIDI KAKO IGRAJU HRVATI
A SVE ZBOG VATRENOG SRCA
KOJI ISPOD SVETOG DRESA KUCA
NEK SVI ČUJU KAKO SLAVIMO
AJMO CIJELI STADION

SJEVER, ISTOK, ZAPAD SVI SE BUDE
AKO BOLI STISNI ZUBE
NEKA SE LJUTE ONI ŠTA GUBE
TU DANAS SVIRAJU NAŠE TRUBE
I ZATO SE POMAKNI
ZRAK DUBOKO UDAHNI
PA DIGNI RUKE I NAPUNI ČAŠU
OVDJE SE IGRA ZA LIJEPU NAŠU

EJ...
'KO KAŽE DA SMO PALI
TAJ, MORA DA SE ŠALI
I NAJVEĆI SU MALI
KAD VIJORI CRVEN, BIJELI, PLAVI
DOMOVINI ZAHVALI I POKAŽI LJUBAV
NEMA NIKOG DA SE PRAVI GRBAV
ULICE SU ŽIVE
PJEVA SE SA TVRĐE, TRGA I SA RIVE!

HRVATSKA,HRVATSKA,HRVATSKA!!!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
čizma




Broj postova : 4
Join date : 06.04.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimečet svi 08, 2008 1:27 pm

curke dobru igru vam želim i da se vratite sa toliko očekivanom kantom i 3 mjestom.sretno i neka je sila uz vas.
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:36 am

Hvala čizma...

Hvala puhi...

Pitanje za cijelu repku....Da li je prije mjesec dana bio sastanak ispred loptice, gdje sam vas sve lijepo pitala da li vam odgovara da se vracamo u ponedjeljak ili navecer u nedjelju...Prije toga sam naglasila da je hitno jer Denis mora javit za hotel...O tome je bilo rijeci i puno prije..Konacna odluka donesena na tom sastanku je da se vracamo u ponedjeljak nakon dorucak..to je sve zabiljezeno u mojoj crnoj tekici,jer poznavajuci....uvjek se desi ko je to reko... scratch scratch

Da bi jucer navecer saznala,igrom slucaja,da je ekipa u petak donijela odluku da se vracamo u nedjelju navecer...Kao prvo hvala Vam sto ste me obavjestili o tome..jer tko sam ja da ista znam o tome..ili Denis.. Mad Mad

a drugo...ma mislim stvarno...jedno nocenje je 45eura..ima tko od vas platit za sve???jako ne ozbiljno..i ne odgovorno!!!!

Jako sam razocarana, tim vise sto sam se toliko najurila i nazivcirala oko svega... silent silent
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:15 pm

Dobro jutro svima. Evo samo bi htjela čestitat cjeloj ekipi na 6.mjestu. Stvarno mi je žao što smo izgubili u produžecima za to peto mjesto.Ipak je taj ''plate'' nešto što smo zaslužili.Borili smo se ali da su se u tu borbu uključili svi sigurna sam da bi dobili tu tekmu.Jebiga,u grupi je bilo padova i uspona tako da je treće mjesto odmah otpalo nakon prve utakmice.Prva utakmica protiv Izraela je bila ključna,prvo jer smo je izgubili sa skorom razlike,a i dvije igračice su se odmah ozljedile.sreća nas nije pratila i sve je bilo naknap.A i moram reći da ko cijela ekipa nismo ni zaslužili to treće mjesto jer po tome što su pojedinci dali tako je i završilo.Želim posebno pohvalit Marinu i Ivu koje su nam stvarno pomogle i koje s turnir odradile vrhunski,svaka vam čast.Mirku želimo brzi oporavak od potresa mozga,romi ti zalječi svoje ''plave oči''.Nemam više šta za dodat.Ko me zna,zna da me to sve jako pogodilo i mogu reći da sam razočarana,i srce me boli.Kad se to sve malo smiri,popričat ćemo i vidjet šta dalje.Vidimo se u petak na treningu.
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:39 pm

Kily, moje mišljenje je da su sve cure dale svoj maxmum, s obzirom u kakvom su stanju došle i da je bilo malo sreće bili bi peti. Nikad se ne izvlačim na suce ali moram reći da su sudili katastrofalno-nemre se jednom sucu dogodit da ne vidi gdje stoji i da ne vidi skor i tako nam oduzme pobjedu.
Sve ste se borile a zadnja tekma sa produžecima je bila prava borba ali eto protiv sudaca se nemre.
S obzirom kako smo išli i sa svim ozljedama zadovoljan sam, 6 mjesto nije loše!
Puno ljudi je reklo da igramo lijep ragbi i da im je jako žao što nas je sudac oštetio.
Stvarno čestitke svima, odmorite se pa se vidimo u Petak!
Želim brz oporavak svima!
Samo se sad moramo držati zajedno i da osvojimo ten ligu za kraj pa na zasluženi odmor!hehe!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 2:24 am

A šta sam ja krivo napisala.Pa istina je da nisu svi dali svoj maksimum.To je istina i nije u redu da se netko naljuti na to.
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 7:54 am

Ja nažalost nisam gledal sve tekme pa niti neznam pravu situaciju ali cu iznjeti svoje mišljenje u nadi da se niko nebu naljutil.mislim da su na plasman utijecale 4 osnovne stvari.Broj cura u klubu,veliki broj ozljeđenih igracica,broj odrađenih treninga te zalaganje na istima i dvojbene odluke sudaca.Samo da se zna da mi je žao kaj nismo izborili Europsko ali sam zadovoljan i ovim postignutim rezultatom.Ajmo sad skupiti glave skupa,odraditi do kraja TEN ligu i osvojiti je.A od 6. mjeseca krenuti sa pripremom za sljedece Europsko koje je za godinu dana.Romani i Mirku želim brzi oporavak i da nam se cim prije vrate.Voli vas i ljubi vaš Puhi sunny king king
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 10:33 am

Evo i mene...

Joj sta rec...nego da me srce boli Sad i da mi zadnja tekma neide iz glave...i stalno vrtim film. Crying or Very sad ..onaj zadnji skor...da sam barem bila blize..pa da ju ja slozim dolje...
Ja sam bila uvjerena da cemo to dobit i niti u jednom trenu nisam posumnjala,ali ocito moja vjera,snaga i volja nisu bile dovoljne.Ne moram reci koliko me je ovaj poraz pogodio...i da ove ozljede koje sam pobrala,bole jos jace od tog poraza.Na krizanju sam puteva...da li ostat ili se povuc...

Ne zalim za trecim mjestom jer realno gledajuci mi nemamo sta tamo radit...
Svaka cast novim djevojkama Marini i Ivi...pokazale ste da imate veliko srce i to je ono najvaznije.

Komentari roditelja,prijatelja i ljudi sa posla da li su mi stosta za razmisljat... confused confused
Al o tome cemo na sastanku u cetvrtak....

Mirko,brz oporavak!!!

Hvala treneru na strpljenju i bodrenju.
Hvala Tomi,fizio ne znam kako bi bez tebe!!!Napravio si veliki poso,skrpo si svaki put kad je trebalo!!!
Hvala Sanji sto je bila uz nas svaki tren na raspolaganju!!!
Hvala Graletu!!!
Hvala Puhiju i Fosni na dolasku i bodrenju!!
Hvala Kirbiju!!

Sta jos reci...ako sam nekog zaboravila neka ne zamjeri....
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 11
Join date : 27.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimesri svi 14, 2008 12:31 pm

Evo cure, da se i ja javim....

cestitiam na osvojenom mjestu na turniru. pa sta ako niste uspjele na Europsko ove godine!!?? Ima dana, zar ne? Imate cijelu godinu za pripreme se, dolazenje na treninge, druzenje i smijanje. Potrudile se jeste i to je zas vaku pohvalu. Naucite nove cure starim trkovima i nitko vas nema!
Zao mi je sto su neke ozlijedene....ali cure....pa znate da je to dio sporta kojim se bavite. Mislim da vanjski komentari ne bi trebali utjecati na razmisljanja o necemu sto volite i za sto se trudite. Najlakse je odustati....svi to odlicno rade....pobjeda je ostati i pokazati najbolje sto znas!
Imate moju podrsku uvijek i drzite se. Nek vam ozlijede brzo zacijele i sto prije se vratite cile i odmorne, spremne za nove pobjede flower
[Vrh] Go down
http://mladost-zenskiragbi.hr
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimesri svi 14, 2008 11:39 pm

Hvala Admin. A znaš malo te to boli kad se cjelu godinu pripremaš za nešto što traje 2 dana i onda se to okrene skroz drugim tokom i ne završi bajno.Nije to turnir ko interliga, npr. ako kiksaš recimo jedan turnir imaš još 5 ostalih kola da to popraviš. A europsko je jedno jedino.Šta napraviš prvi dan to je to.

Nažalost i meni se stalno vrti film zadnje tekme,bila sam sigurna da ćemo ih dobit.Imali smo toliko prilika da mogu samo potvrdit onu staru: AKO NE ZABIJEŠ, ONDA PRIMIŠ! Da smo pobijedili tu zadnju tekmu ne bi riječ rekla.Bila bi presretna.Ono sa pobjedom završit turnir,biti peti i osvojit taj plate za peto mjesto.Ipak je to nešto ko pehar,mislim ipak je tanjur nešto što bi stajalo na polici i čuvalo uspomenu na tu zenicu.To bi mi značilo ko to treće mjesto.Bar to.A ovako sve obrnuto,s porazom završiš turnir,ispadneš šesti i netko dva metra pokraj tebe diže plate u zrak a ti fino gledaš u prazno i čekaš da odeš u svlačionu jer od sramote,boli i tuge želiš propast u zemlju......To je zadnje kaj pišem o ovoj temi jer nemam više kaj.

Imamo tu italiju i tu interligu koju mormo obavit kak spada.Bar taj pehar od interlige da donesemo u zg.......

Znači danas se vidimo kod franke na sastanku.Sneki se ispričala jer mora nešto u vezi posla radit pa neće moći doći. Mi ostali se vidimo tamo pa da obavimo taj sastanak.A sutra je trening u 19h pa se nadam da se vidimo u punom sastavu.Mirko ima ispričnicu 2 tjedna. Smile
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 8:53 am

AHHHH...

Admina, hvala na lipim rijecim....

eto, trebat ce neko vrijeme da se ozlijede zalijece i da se bol u dusi stisa....bar meni...

ja imam isto ispricnicu za dva do tri tjedna, dva za blagi potres mozga i jos neznam kaj bu bilo s koljenom...fizio pokusava da makne hematom da vidimo da li je medijalni ziv...
za sad nije bas bajno.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

vidimo se danas
[Vrh] Go down
čizma




Broj postova : 4
Join date : 06.04.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 12:24 pm

cure čestitam.čuo sam da ste se borile i dale sve od sebe. želim vam brz oporavak i povratak na terene i nove pobjede.čestitam još jednom.
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 11:33 pm

Znam da je teško kad dobiš po njonji a za ništa, zpravo nebi rekao ništa! Cure u Zenici smo sa svim repkama igrali igal, to kaj nam sudac protiv Izraela nije sudio aut i zadnju tekmu kaj sudac nije sudio skor za pobjedu to na njihovu dušu-znam da vas to boli ali protiv toga nemremo.
Skupili smo se stare nove i najvažnije je da smo pokazali da nas ima i da ne ćemo stati. Vjerujte mi nije Zenica bila tako loša, opet je bilo te treme i nervoze ali mislim da će to doći na svoje.
Do prije mjesec dana nije nas bilo za zenicu a osvojili smo 6 mjesto za mene je to uspjeh i još su nas pratile ozljede, kad sve zbrojimo i oduzmemo mislim da smo u velikom plusu, sad nas ima 10, za par mjeseci treniranja nove cure će sve skužiti i bit će lakše za igrati svima.
Evo sad je ta Italija i to je super turnir da nove cure skupe iskustva i malo igraju bez pritiska.
pozdrav i vidimo se!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2008 1:08 am

TRENERU POTPUNO STE U PRAVU!!!

MISLIM DA JE VRIME DA SE MAKNEMO IZ OVE TEME I KRENEMO S PISANJEM NOVIH...

OTVARAM NOVU TEMU... cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08   EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EUROPSKO PRVENSTVO - ZENICA 9.-12.05.08
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: Turnir ZG-
Forum(o)Bir: