ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 LJETO- GODISNJI

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimesub svi 17, 2008 1:26 am

Ljudi gdje se spremate i kada na godisnjak????

Das se vidimo i malo zabavimo!!!
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimesub svi 17, 2008 5:34 am

Evo da se i ja ukljucim.Godišnji od 21.7-11.8,prvi dio je radni(Lastovo) a u drugom se mislim odmoriti(more,Velebit i nikad se nezna kam me put nanese)
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimened svi 18, 2008 11:39 pm

Meni je isto godišnji od 21.7.-11.8. A šta ćemo i kako to ćemo još vidjet.A da se negdje nađemo i malo družimo to bi bilo dobro. lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimepon svi 19, 2008 10:25 am

Meni godisnjak od 4.8.-18.8. Taman da sev vidim s vama na 8 dana cheers cheers

Jos ne znam sta cu i gdje cu,cekasm da moja druga polovica vidi kako raspolaze s vremenom, ali uglavnom voljeli bi biti u drustvu...i to dobrom starom ragbijaskom...hehehe cheers cheers

Olaksajte mu dva tjedna samnom... affraid affraid

Puhi ti bus u planine...hm...zvuci zanimljiv
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimepon svi 19, 2008 10:51 am

velebit je uvijek zanimljiv,barem meni. mislim da bum ja na planini od 4.-10.08 i to na Južnom Velebitu pa bumo vidili i dogovorili se.Možda se i nađemo pa bacimo zajednicko opuštanje,corku pod zvijezdama i lovacke price hahaha
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimeuto svi 27, 2008 1:07 am

HALO SVI,PA GDJE STE NESTALI???? pirat pirat
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimeuto svi 27, 2008 3:34 am

Evo me evo me,gdje gori. bom hehe.znači u subotu smo u italiji a u nedjelju idemo gledat Zagreb 7's u Kranjčevićevoj.Super,baš zakon.I još je zakon kaj to u nedjelju počinje u 12h pa ćemo se svi lijepo naspavati,odmoriti i napunit baterije za navijanje. bounce cheers bounce lol!
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimeuto svi 27, 2008 3:44 am

Evo i mene malo!hehe
Kao što je KIly rekla ovu subotu šibamo kod naših susjeda digića! To će biti super za sve nas a naročito za naše nove cure Smile U Srijedu na trening i ko će biti dobar dobit će kartu za Nedjelju!hehe! Pozdrav!
Ne znam kak KILY ali ja odoh malo na havaje da vidim kak je tam!hehe
ups sad sam se otkrio
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimeuto svi 27, 2008 11:34 pm

Joj Coch daj molim te ono kužiš i to....... Razz geek Kaj, kam ti ideš,na havaje.Ma da kaj si dobil na lotu? affraid rabbit Mislim ja ipak da ćeš se skup sa mnom brčkat u jadranskom moru.Hehe. drunken E kupila sam PLAVU GUMU ZA ZUBIĆE! cheers bounce Čovječe odeš u bosnu i ostaneš bez tenisica i gume za zube sa kutijicom.Hehe.o svašta.See you..... lol! flower
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:33 am

JA BI NEGDJE VAN HRVAŠKE Exclamation Exclamation Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

PA NE MOREM VISE..... bounce bounce

E ROSTILJ U NEDJELJU????I MALO ZEKE...BASKEZ ILI TAC..HA???HAJDE DA SE DRUZIMO cheers cheers cheers lol! lol!
[Vrh] Go down
frenky




Broj postova : 8
Join date : 10.04.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimesri lip 11, 2008 1:15 am

ja sam za rostilj al ja ti nebum igrala basket jer imam dvije ljeve ruke sta se toga tice ja bum pekla rostilj bumo se sve jos dogovorile na treningu danas
e ja brijem da ovaj sat neide dobro
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimečet lip 12, 2008 10:10 am

hehehe..imas dvije lijeve..Ma ni meni se neda igrat kosarica, koljeno me davi...mogli bi bacit uno..ili neku igru..malo zeke...rostilja,cuge druzenja..e imas pictenari??? Hm,a valjda se tak pise.. cheers cheers
[Vrh] Go down
frenky




Broj postova : 8
Join date : 10.04.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimepet lip 13, 2008 5:23 am

nemam ti ja drustvene igre ako ko ima karte za uno neka donese bas mi se igra uno nisam dugo to igrala
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimepet lip 20, 2008 3:33 am

Ko je u blizini Splita,Makarske ili Dubrovnika nek svrati na pićence!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimepon lip 23, 2008 7:01 am

Uh kak nam je lijepo bilo sad u subotu.Nadam se da ste se svi dobro zabavili i nahaklali, jer je stvrano bilo supać. bounce Very Happy A tek roštlj,pa ko ga je samo peko da mi je znat.hehe.Sve pohvale coch-u i kikiju koji je roštilj priveo kraju.
Hvala svima kaj su došli,družili se s nama,ne samo sada nego kroz cijelu sezonu i hvala svima na podršci koja je uvijek potrebna.Još ovaj tjedan imamo treninge,a onda u subotu 28.6. idemo u Beč gdje nas očekuje finale interlige.Nadamo se dobroj igri i osvajanju još jednog naslova. geek
Pa stoga moram reći da bi to bilo to za ovu sezonu.Uživajte u ljetu,nemojte se utopit ili nekaj jer nas i ovako ima malo.hehehehe. sunny drunken cheers lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimeuto lip 24, 2008 11:10 am

je...subota zakon!!! pogotovo tac pod pivicom.. cheers cheers Wink

a tek rostilj..hehehehe Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimepon kol 11, 2008 3:40 am

Evo ljudi moji i to je prošlo,nažalost. Crying or Very sad No A tako je lijepo bilo na moru,kupanje sunčanje,uživanje,odbojka na pijesku itd....Sad znamo na koji ćemo sport preći ako ne uspijemo nikaj s ragbijem.hehe. Idea Još malo pa počinju treninzi,za nekih dva tjedna affraid ,pa se vidimo........ bounce cheers lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitimeuto kol 19, 2008 9:00 am

Da, ode jos jedan godisnji ko da ga nije ni bilo.....Vuzas!!!!!

Curke,ja vam sve podatke za novu sezonu saljem mailom,a ponovit cu i tu na forumu...

Nadam se da ste se odmorili, jer ja nisam pale pale pale No No

see u lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





LJETO- GODISNJI Empty
PostajNaslov: Re: LJETO- GODISNJI   LJETO- GODISNJI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
LJETO- GODISNJI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: Turnir ZG-
Forum(o)Bir: