ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prvi komentari :)

Go down 
+4
Coch
spartanka
Admin
grof Debeli
8 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
grof Debeli

grof Debeli


Broj postova : 7
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:42 am

ja se ne snalazim
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 11
Join date : 27.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:46 am

Pa slobodno ti pitaj


grof Debeli je napisao/la:
ja se ne snalazim
[Vrh] Go down
http://mladost-zenskiragbi.hr
grof Debeli

grof Debeli


Broj postova : 7
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:53 am

Evo na !!
Snašao sam se!!
Baš mi je drago da sam baš ja prvi otvorio nešto na ovom forumu (admin se ne broji, usput kakvo ti je to glupo ime), jer sam vaš veliki fan.
Usput velike čestitke na petom mjestu, ko da je i prvo.
Baš ljepo da se i vi sad imate gdje virtualno prepucavati.

Drage cure dobro mi stojte!!

Vaš dragi prijatelj , mecena grof Debeli
[Vrh] Go down
grof Debeli

grof Debeli


Broj postova : 7
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:54 am

Šala, admin je baš lijepo ime!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 11
Join date : 27.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 5:29 am

ma ime mi je super.....nek nikada ne otkriješ tko sam Very Happy
[Vrh] Go down
http://mladost-zenskiragbi.hr
Admin
Admin



Broj postova : 11
Join date : 27.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 5:48 am

Nadam se da si pogledao web stranicu i hvala na podršci
[Vrh] Go down
http://mladost-zenskiragbi.hr
grof Debeli

grof Debeli


Broj postova : 7
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 5:53 am

Stranica je super!
Jednostavna, čitljiva i baš mi se sviđa.
Cure samo naprijed, jako se veselim zbog vašeg novog limage-a.

Prst u pak Mladost prvak!!!!!!!


P.s. Admina saznat ču ja tvoje pravo ime
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 11
Join date : 27.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 5:56 am

Hvala mecena!
[Vrh] Go down
http://mladost-zenskiragbi.hr
grof Debeli

grof Debeli


Broj postova : 7
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 5:56 am

Admina daj promjeni ako možeš onaj moj glupi naziv za topic "šta je ovo"
Stvarno je bez veze
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 11
Join date : 27.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepet oľu 28, 2008 6:08 am

ok....stavit cu neki drugi
[Vrh] Go down
http://mladost-zenskiragbi.hr
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimesub oľu 29, 2008 3:19 am

dragi nas grofe dobro nam dosao!!!

inace si dobar??
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: čestitka   Prvi komentari :) Icon_minitimened oľu 30, 2008 11:39 pm

Čestitam curam na novoj web stranici, svaka čast na trudu!
Sve ima kaj treba i jednostavna za citanje!
Čeka nas jos puno posla, truda, znoja da ostvarimo naše ciljeve sad prvo moramo sredit nas turnir 5.4. pa onda dalje!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 3:27 am

E ekipa,evo me napokon. bounce Trebalo mi je malo duže da skužim ali i to je sve škola. study Svaka čast na forumu,ostala sam bez riječi.Stvarno je super.Pogotovo ova zelena boja je baš smirujuća i vedra,ma sve čestitke cjelom timu. A kolko smajlića pa nemrem ih sve ni pohvatat. Ne znam kojeg bi prije stavila. scratch by by geek
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 3:33 am

Napokon svi na zenskom forumu...ljudi ukljucite se!!! Klly pa zdravo!! pirat cheers
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 3:59 am

PA hello hello.O pa i ti si tu,joj e već me nedelja šora. No Pa ko će izdržat do nedjelje da ih sve rasturimo. jocolor Još da nas vrijeme posluži i to je to.A za europsko,joj ljudi moji pa to će biti ludnica.Kad se sjetim i to me odmah počne šorat.Ali ništa ja ne brinem,uz ovakvog trenera možemo sve! Very Happy bounce
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 4:05 am

Tebe sora...ja imam cir na zelucu!!! pale ne od straha,vec od lude organizacije... Malo lipih vijesti...Panki nam ipak sudi,e sad jos da vidimo gdje ce se igrat study teren nam je totalna katastrofa Evil or Very Mad

Cula se s djevojkama...dvije osle u domove na cvjetnom i saru, a dvije na savu i na kinezioloski...valjda ce urodit plodom...

e kaj bi nam trener mogo slozit neki plakatic najave za vikend...ja ne stizem...tj.probat cu nekaj skemijat...ako netko ima zelju pomoc Smile
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 4:28 am

A kaj misliš neki plakatić za najavu za vikend da se ljepi po domu itd. ili da se na stranicu stavi.Pa kad se stranica otvori da to odmah kak se kaže iskoči van? pig
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 5:16 am

mislila sam plakatic da pokeljimo po domovima...sutra imam sastanak s nasim prezidenteom pa cemo sve dogovorit za teren..tj. gdje ce se igrat..

e a kaj je ovo forom samo za tebe i mene.. Smile Smile Smile Laughing
nitko se ne usudi ukljucit...pa gdje ste ljudi??? Question afro
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 6:12 am

E pa to sam ti baš htjela reći,malo je čudno kak nema nikog ha?A možda su nas se ljudi prepali. affraid Budem ga pitala ak ima kakvu ideju. A možda i tu pročita.E stvarno bi se trebalo to održat na rudešu jer je teren katastrofa. Crying or Very sad Mislim da se nitko nebi trebao bunit protiv travice na terenu,pa kaj ne?Mislim da je svima u cilju igrat na terenu gdje ima trave i gdje će se moć normalno obarat.Jer ako budemo na mladosti biti ćemo svi plavi ko lovaj jubičasti smajli confused . E a kad ćemo bacit šicu? Basketball
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 6:31 am

e vikend iza naseg turnira...trening..sica Basketball i rostiljek???i pivica drunken
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 6:55 am

Mogli bi u subotu 12.3. ponovit druženje i malo čagica u Crazy Horsu. cheers Tad igraju zagrebaši doma protiv makarske. Ili možemo u nedjelju umjesto treninga šica i laganini roštilj. sunny Cool Kako se samo sjetismo.... bounce
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 7:05 am

Meni odgovara i jedno i drugo, možemo nabacit šicu pa na Jarun na roštiljanje!
A ako u Subotu idemo van, kak bumo onda odradili trening u 11h to vas ja pitam?
Prvo moramo u Nedjelju dobar rezultat napravit i vratit dug našim starim prijateljima!
Pozdrav
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 8:05 am

nedjelja ROKANJE!!! Sam da dode puno puno ljudi!! Zovite sve koje znate!!!

Ja sam za da odradimo trening 12 ako coach moze pa mozemo van i u nedjelju rostilj i Basketball ili nista od vanka,trening obavezan u nedjelju a poslije rostilj i sica!!

ma meni sve odgovara!!! Laughing sam da bude ragbi treninga!!! uskoro je EP!!! lol!
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 11:17 am

Prije svega čestitke Gloriji na nagradi koju je sigurno zaslužila(nije slučajno tako več drugu godinu zaredom),a sada bi i pohvalio izviješča koja su napisali Romana i Šokre.Romana jako ljepo i razumno složeno,Šokre napisal si sve kaj treba i objasnil kak su nas zeznuli.Ali meni je najdraže i naj bitnije da si cure uspil održati zainteresiranima za igru nakon krađe koju smo doživili.Samo sa svojim zalaganjem i ozbiljnošću na treningu ćemo postizati i bolje rezultate.Slušajte Šokrea,nemojte ga ljutiti i sve bu dobro.Voli vas i ljubi vaš PUHI
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitimepon oľu 31, 2008 11:25 pm

Joj kak nam je Coach ozbiljan.Hehe. Twisted Evil Ma tak i treba jer nama treba čvrsta ruka.Prvo da prođe ova nedjelja pa ćemo sve dogovorit.Još 5 dana,joj pa di je to. A izvješća su super ,fakat.Od Šokreta pogotovo,kako on to stručno napiše Ko pravi pisac,sve ti prikaže ko da se sad to događa dok čitaš. study Pohvale spartanko i tebi. pig
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi komentari :) Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi komentari :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Turnir ZG - komentari i dosjetke :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: Cure imaju svoj WEB-
Forum(o)Bir: