ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prvi komentari :)

Go down 
+4
Coch
spartanka
Admin
grof Debeli
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2008 12:57 am

Coach je zakon!!! king

kratka obavjest za citatelje ovog foruma...turnir u nedjelju igrat ce se na mladosti, bit ce izvaljan i ... na rudesu se igra U15 i U17...sto nije 100% tocno jer sam dobila info. sa 5 strana i svatko prica svoje... ali to nije ni toliko vazno za nas...

Nedjelja, 06.03.2008, Mladost, s pocetkom u 12h(za goste i gledaoce), organizacija i igracice puno ranije!!! flower lol!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2008 1:40 am

Hello hello cyclops Na mladosti ha,a dobro šta je tu je.... Sad Samo moramo vidit kad coach ima tekmu sa U17 na rudešu da znamo kad ćemo počet,jer on će imat cijeli dan skakanja sim tam.A zato moramo sve razbit i pokazat tko vlada na ovom području. king queen jocolor geek farao alien
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2008 2:30 am

Ma to stvarno ni normalno!!! confused

Ce sokre stic na mladost Question No Ma taj muski ragbi je totalna katastrofa Exclamation
organizacija zadnji tren Suspect Za nas turnir se zna od 1mj...i prije jos od prosle godine!!! Exclamation Exclamation

Ako ovih dana ne zavrsim u ludari bom bom ne znam kaj... napravit cu si novu frizuru afro

P.S. Trazim novi poso,pa ako netko slucajno nacuje nesto... cheers javite!!!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2008 3:37 am

Ma joj,e kad treba nešto napravit i organizirat svi se prave ludi Idea Idea i sve bi oni u zadnji čas. Ja nemam pojma u kolko igra U17 na rudešu.Nadam se najkasnije u 10h tak da stigne coach na mladost.Ni meni se ne sviđa takav princip rada,pogotovo kaj se znalo za naš turnir već od 1.mj.Mogli su ljudi pitat i pročitat ak im nije bilo jasno. study A i baš me zanima kak bu zvaljali teren a teren je sad ko kamen od sunca koje sije ko ludo već 3dana. sunny Ajmo mi otvorit neki pub i svi šljakamo tamo,cjeli klub zaposlimo drunken cheers
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2008 7:57 am

e da ova ideja za pub...to mi je vec palo napamet..al treba imat pocetni kapital!!! Sad
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 12:01 am

Dobro jutro ljudovi, kaj se radi?
Hvala puhi na pohvalama i curama također, ali me nemojte previše hvalit jer ću se uobrazit pa vas više neću poznat. hehe
Danas cure uzmite gume za zube cijeli borbeni komplet jer danas radimo malo teži trening, niš strašno.Smile))
vidimo se!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:28 am

Gume za zube??uuuuuu... What a Face kaj bumo se malo loptali Basketball
e javile mi se bosanke i one bi dosle!!! sve u zadnji tren... monkey

coach kad ti imas U17 na Rudesu???
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 3:16 am

PA spartankice daj slušaj,malo si mi zaboravna ovih dana. confused No Mislim da je reko da je U17 sigurno na rudešu u 10h.Nekak bu malo bilo naknap,ali mi ne počinjemo dok on ne dođe. geek lol!
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 3:50 am

U-17 je na Rudešu u 10h počinje još se ne zna jel bu došao Zrinski ako ne dodje onda igramo jednu tekmu prijateljsku pa ću stići bez problema. Javim vam kad dodjem tam i vidim kakva je situacija!
Da,da malo se bumo loptali!hehe Zakej ja nemrem smajliće stavljati, koja je sad to fora??? Smile
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 6:12 am

Kak nemreš,a kaj je to na kraju? confused
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 6:44 am

taj oće kad 2 puta napišem he, ali svi ovi ostali likovi su štanga,neće!
Bilo bi super da danas padne kiša ali ne kad mi imamo trening, zapravo može padati ona slabo!Smile
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimesri tra 02, 2008 11:21 pm

Coch moraš biti uporan,ko kak si uporan s nama na treningu. Cool Smile Ništa od kiše,vidjet ćemo kak će biti još ova 3dana.Mogu reći samo jedno,a to da je teren katastrofa.Nikad nije bio u ovako lošem stanju. No Jučer padnem na mjesto di nema ni trunke trave i samo čekam dizalicu da me digne. pale lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 12:43 am

eh da..nista od kise... confused ne kuzim zakaj nece da padne!!! Sad

e ove bosanke ce da me izlude!!! jucer dobim mail da bi dosli i sad nikak da mi potvrde monkey i kaj sad...nek one jave mr.juri i nek se pripreme na grah s kobasama jocolor

inace,da jucer je bilo gadno...ja sam spavala po terenu...tek sam se zbudila na kraju...trebamo neku kemiju.. study

a zakaj nitko ne dolazi na ovaj forum??? Sad
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 12:56 am

e A SAD KO ZA INAT KIŠA NEĆE PAST,ono sto posto. Twisted Evil A svi nas se boje pa se nitko ne želi družit s nama. affraid E a meni noga,sjedim i bol mi prolazi kroz taj dio i onako ko da mi se uz to mravci šeću po nozi. pale Ništa moramo okrenut neku dobru lovu i kupit svakoj curi komp da nam se mogu pridružit. geek A onda na otvaranje puba.Jao e to bi bilo glavno odredište u zagrebu.Kak bi ga sredili pa to je ludnica.Ali ono sweet dreams (valjda se tak piše). Sleep No
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 1:23 am

[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 1:30 am

mA TO TE JA PITAM.jA JUČER CJELI DAN KOPAM PO FIRINOJ STRANICI I NIKAK DA NEKAJ NAĐEM. study ZAKON JE.MA TO JE SPORT .cheers Very Happy lol!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 1:34 am

Aha nisi ni znala da možeš tak obarat ha? confused BRAVO ROMI! bounce tongue lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 1:47 am

Bas gledam da nije neka foto montaza...to je ona moja treca licnost do koje je tesko doc,ali s vremena na vrijeme ispliva na povrsinu cheers
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 2:24 am

Da i ja sam pomislila da je fotomontaža jer znam da to ne vidim svaki dan kod tebe. Exclamation Question Wink Ma slike su zakon.Prva liga.E a kad će se u galeriju stavit slike sad s kampa.Vidim da je tamo naslov ali nema ništa. confused A jesi vidjela mene kak sam si super u ekipi All star-a. queen Nisam umišljena ali ono... tongue lol! Cool
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 3:04 am

stavila ih na facebooki...danas idem do tessi pa cemo i to poslozit... cheers
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 4:27 am

DOBRO VI IH POSLOŽITE PA DA TO RJEŠITE.a KAJ ONDA DOLAZE BOSANKE ILI NE Question Kaj misliš da će doć puno ljudi? afro
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 5:36 am

tko to zna Question to samo nebo zna Suspect ja sam stavila na forume...pa kaj bu bu cheers
[Vrh] Go down
tea2310




Broj postova : 20
Join date : 03.04.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 7:42 am

eeej cure ima koga u ovo doba ?
evo i ja se logirala napokon ! Smile
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 11:40 pm

O ajme meni,pa imamo novo lice na forumu. bounce cheers lol! Pa to te ja pitam,za kojih mjesec dana biti će nas 10.Hehe. scratch Pa disi tea,kaj ima.Kak rebro?E ljudi a moja noga.... No pale Ništa,svi moramo počet nosit kostobrane,nema nam druge. pig
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitimečet tra 03, 2008 11:45 pm

Joj meni sad sam vidjela slike iz beča. Razz Joj meni pa ne samo ona s naočalama. Laughing Laughing Joj ludnica,dobre su fotke.A kako nam Anđa uživa u pranju kopački,ma poglead ti samo taj osmijeh.... Wink A pogle nam Cocha s cvikama,koji mangup ha. Cool Smile Ludnica!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi komentari :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi komentari :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Turnir ZG - komentari i dosjetke :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: Cure imaju svoj WEB-
Forum(o)Bir: