ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prvi komentari :)

Go down 
+4
Coch
spartanka
Admin
grof Debeli
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepet tra 04, 2008 12:02 am

Dobro jutro!
Slike su super, ha kad smo svi fotogenični mora se priznat.
I ja pomislih na fotomontažu odmah, ali ono lice kod obaranja me odmah razuvjerilo-tak nešto se nemre fotomontirat!hehe Smile))
Danas lagani trening, time rane i uigravanje. Pošto nema kiše bilo bi bolje da obućete tenke!
A naša all starica je najviša tam, nisam ni znao da je tak visoka!?!?! Smile
Ljudi vidimo se veceras!!
[Vrh] Go down
tea2310




Broj postova : 20
Join date : 03.04.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepet tra 04, 2008 12:27 am

Dobro jutro !

Cure (i decki) ja mislim da ja postajem nenormalna !
Počela sam sanjat ragbi i obaranja i sve ostalo !
. . . ili je to možda dobar znak . . . ? lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepet tra 04, 2008 1:02 am

E ste vidjeli,malo smo prepravili stranicu,je boljse sad??? nasa admina je ZAKON cheers cheers

Danas trening..juhhhuuuu!! lol! lol!
A od kise ni kkkk..... sunny ovo sunce nam unistilo teren!!

Pa Teos dobro nam dosla!! bounce bounce Ovo sto ti se pocelo desavat...to ti lagano ragbi ulazi u krv i pocinje kolat venama... pirat opusti se i uzivaj!!! bounce bounce

Cima...ne ginu nam masnice ovaj vikend...teren je koma.... bom

A sad malo noviteta study bosanke otkazale,dobili poziv od ceske repke za turnir 4.5.08,na koji dolaze i engleskinje!! lol! Sam kaj nam je to vikend pred ep scratch

Moram zvat mr. J affraid

see u afro
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepet tra 04, 2008 1:47 am

o kaj smo se danas svi raspisali, cyclops Very Happy E ak mi preživimo ovaj teren onda si moramo dići spomenik,mislim i ovako bi trebali. farao Ma i bolje da bosanke ne dolaze. A mislim da ništa od ovog turnira u češkoj jer nam je to naknap. No To da smo ostali u grupi za belgiju onda bi nam taj turnir bio taman,a ovak bi imali samo 5 dana za odmor.A kak nas je malo ne možemo riskirat da se nekom nekaj desi. Sleep Šteta za turnir,sigurno će biti dobar. Da,ko ima obavezno tenke,jer je užasno tvrdo ali malo je i zeznuto jer kad padne noć onda postane sklisko.Baš je onak između. geek lol!
[Vrh] Go down
čizma




Broj postova : 4
Join date : 06.04.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimened tra 06, 2008 2:42 pm

cure čestitam na prikazanoj igri i pobijedi na turniru.nadam se da ste uz pomoć fantastičnog i gracioznog fizioterapeuta sa ljekovitom vodom preživjele loš teren.pozdrav treneru(kojem želim brz oporavak) i direktoru.
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimened tra 06, 2008 11:12 pm

Hvala čizma na čestitkama. cheers SVima nam je drago što si našao malo vremna i došo nas pogledat jer nam to puno znači. bounce Ovim putem čestitam i svim curama na borbenoj i pametnoj igri i jel vidite kad se dogovorimo da to sve onda ima svoj tok igre.Kako u napadu tako i u obrani.E malo nas je al smo veliki.Strašno,sa 7 igrača rokamo cjelu sezonu,i od toga Tea i Anđa treniraju samo 3.mjeseca. cyclops Naravno hvala fiziju što je krpo cure,i hvala Bogu što nas je čuvao od ozljeda i tvrdog terena. flower Treneru veliki pozdrav uz što brži oporavak. lol! Love you all! I love you
[Vrh] Go down
tea2310




Broj postova : 20
Join date : 03.04.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepon tra 07, 2008 4:22 am

Dobar dan !
Moram samo rec da je ono jucer bila prava divota !
Nemam neke inspiracije za pisanje , samo želim
da nam se trener što prije vrati !
Pozz svima ! I love you
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepon tra 07, 2008 5:31 am

evo da se i ja malo javim..

Ludilo!! Koji dan!!! Wink Pa to je divota!!! Nakon onog udesa ujutro,stvarno sam mislila da nebu dobro...ali sam dragi bog nas je cuval...E i da ne moram se sminkat za poso,kapak mi plav..bas cool.. flower

Hvala djevojkama na odlicnoj timskoj igri!!! Hvala U15 na podrsci i sto nas trpe na treninzima!! Hvala nasem treneru,legendi!!! Hvala Graletu,Puhiju, Fosni....Veliko hvala SANJI, nasoj glavnoj kuharici!! Hvala svim posjetiocima koji su nam bili podrska...Hvala Brecicu,Hvala Pankiju na super sudenju....Ma hvala vam svima!!! lol! lol! lol! cheers

Malo me emocije soraju sunny

E sad,slijedi nastavak.....U nedjelju rostiljada poslije treninga!!! Za ep cu sve znat ovaj tjedan...budite spremni na jace treninge i rokanje!!!

Pozdrav

cheers
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepon tra 07, 2008 5:50 am

Dobila konacnu informaciju...EUROPSKO PRVENSTVO - BOSNA!!!

Basketball jocolor lol! lol!
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepon tra 07, 2008 9:09 am

Cure savovi su dobro samo kaj oko plavo ali ide na bolje, jako mi je žao kaj nisam bio sa vama da uživam ali bit će prilike u to sam uvjeren.
Tea kak tvoja rebra čujem da si igrala kak je prošlo?
Mala ispravka to su dečki U-17 oni su veliki nemoj ih stavljati u male!Smile)))he
Također HVALA svima koji su bili uz cure i pomagali im!
Bosna-to je super! Grupa je dobra sad jos malo nekih ispravaka i bit će mo spremni!
Pozdrav i ako bude sve u redu možda se vidimo u Petak! cheers
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepon tra 07, 2008 9:15 am

O ja se ispricavam deckima...malo mi se zmuckalo ... confused

Ma coach ti nam sam dodi, mi ti slozimo deke i jastuk u kucici na klupici,ak treba kaj za klopat i popit... i ti sam diktiras... cheers

Ma kakva rebra...Tea je zvjer bom

Treneruuuuuu drziiii ssseee lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimepon tra 07, 2008 9:39 am

Cure čestitam još jednom na jučerašnjim pobijedama,ponašanju,zalaganju i zajedništvu koje je trajalo od prve do zadnje minute.Hvala svima koji su nas došli bodriti i veliko hvala svima koji su nam pomogli da jučerašnji dan prođe u najboljem redu i na ponos našem malom ali jakom klubu.Šokreu želim da čim prije ozdravi pa da digne pehar koji je jučer osvojil,a za šminku nek nebrine jer mi volimo našminkane muškarce hahaha.Ponosan sam kaj vas znam i kaj ste takve kakve jeste.SNEKI,ROMANA;GLORIJA,MIRKO,FRENKI,BRANKA,TEA I ANĐI šaljem vam puse,zagrljaje i još jednom veliko hvala.Sve vas voli i ljubi PUHI
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimeuto tra 08, 2008 12:23 am

Vidi ti ovo čim mene nema odmah se svi pojave.Hehe. Very Happy Ma nedjelja je bila zakon i sve samo pozitivno o tome.Znači,europsko u bosni.to nam i treba.Joj bit će ludnica,jedva čekam. bounce bounce bounce Imam i ja malo plavo pod okom,mislim da možemo reći da je ovaj vikend prošo u znaku ''plavih'' očiju. Laughing Sutra ljudi na trening,bit će laganica.A za nedjelju trening,roštilj,druženje i sve što ide uz to... sunny tongue lol!
[Vrh] Go down
tea2310




Broj postova : 20
Join date : 03.04.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimeuto tra 08, 2008 1:58 am

Šetaju Mujo i Haso po selu i naiđu na govno. Mujo će Hasi:
- Haso, bil ti pojeo ovo govno za 1000 eura?
Misli Haso:
- Jeste gadno, ali malo se potrpim i poslije mi ostane 1000 eura u džepu. Pristajem!
Pojede Haso govno, uzme 1000 eura od Muje i nastave hodati. Opet Haso misli:
- Za 1000 eura i nije bilo tako gadno, samo je problem da će Mujo razglasiti po cijelom selu da sam pojeo govno i svi će me zezati do kraja života.
Misli i Mujo:
- E jesam glup! Ovaj se malo potrpio dok je pojeo govno i sada ima mojih 1000 eura. Hodajući tako naiđu na drugo govno i Haso će:
- Mujo, a bil ti pojeo ovo govno za 1000 euro?
- Bih!
I tako Mujo pojede govno i Haso mu dadne 1000 eura. Nastave hodati, kad će Haso:
- E moj Mujo što smo blesavi: obojca smo pojeli po govno, a niko ništa nije zaradio.
- Nema veze Haso, važno je da se pare okreću! lol!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimeuto tra 08, 2008 3:25 am

Ludnica,hehe. Laughing bounce cyclops Dobar ti je tea vic.E kaj vi svi mislite da se otvori nova tema.Ipak ovo više nisu prvi komentari nego dublji razgovori.. alien pig Onak kad bude tekma onda se stavi tema-Turnir u zagrebu i tu pišemo,Pa možemo imat mjesto di ćemo pisat ostale stvari,pa recimo viceve,svaštaru i tak....Mislim pošto se tea već primila viceva. tongue Cool drunken lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimeuto tra 08, 2008 10:57 am

a da mogli bi,ali ovdi mi je skroz lipo.... Laughing

evo bjezim radit novu temu....
pale

a tak mi je lipo ovdi....

ma sam da se zahvalim puhiju na lipim ricima!!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitimeuto pro 02, 2008 2:36 am

Evo ga,opet nam se forum vratio.Jupiiiii!!!! cheers cheers bounce Very Happy Bravo administratorice..... queen lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi komentari :) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi komentari :)   Prvi komentari :) - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi komentari :)
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Turnir ZG - komentari i dosjetke :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: Cure imaju svoj WEB-
Forum(o)Bir: