ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!

Go down 
+8
bivsa ragbijasica :-)
frenky
Coch
kiki
tea2310
angie
Klly
spartanka
12 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimesub oľu 29, 2008 5:52 am

Molim sve prijatelje i prijateljice,ljubitelje ragbija....da nam hitno pomognu u skupljanju novih igracica...

situacija je kriticna!! za ep koje je pomaknuto mjesec dana ranije od predvidenog rasporeda, potrebno je prijavit 10 igracica osposobljenih za igru.
nas je trenutno samo osam i radimo jako puno da nas bude vise,ali odaziv je kritican... Mad

trebamo vasu pomoc!!!

naravno bilo kakvi prijedlozi su dobro dosli!!!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimeuto tra 08, 2008 11:30 am

Molim Vas da se ukljucite i na ovoj temi!!!koja je jako vazna!!! affraid affraid

Da li netko ima kakav prijedlog,kako bi mogli privuci jos djevojaka,svih dobnih kategorija.... study study
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimesri tra 09, 2008 2:39 am

Joj kad bi nam došle još dvije prave cure ko anđa i iva.da vidiš ti onda ekipe.Znaš kaj,ne znam ni jel uspijemo nekog novog osposobit bar 50posto za europsko u ovih mjesec dana. Exclamation Question Za točno mjesec dana smo u bosni. rabbit bounce tongue lol!
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Pozdrav od Angie!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimesri tra 09, 2008 3:20 pm

Evo i mene malo...
Stigla ja napokon iz Hospital,Angie je živa i zdrava...
Prstića dva su malo otekla ali ništa nije slomljeno tako da sam skroz happy jer je sve ok.ispalo...Nadam se moje curke da niti jedna od vas nije posumljala u mene da se nakon ove ozljede neću vratiti..Iako je fakat Laughing gadno izgledalo..
E da..Čula sam se sa novim curkama Marinom i Mirjanom..
Svidjelo im se na treningu i jedva čekaju da za igraju...
Drago mi je šta su došle i naravno da će i ostati...
Odoh malo odmarati...
afro
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimesri tra 09, 2008 11:17 pm

Pa disi mala. bounce bounce Joj naš kaj svima nam je srce stalo,prvo još neko izjavi da imaš vanjski prijelom.A mi svi na guzicu.... No confused affraid Shocked Ajde baš mi je drago što je to samo udarac je već smo rekli da nas stvarno sreća neće.Jer sad je brankica aut 3 tjedna zbog noge pa je za ep upitna,a sad da se desilo tebi nekaj teže onda je to stvarno banana.Drago mi je kaj je sve ok pa se vidimo.A Marina i Mirjana su zakon,i naravno nadamo se da će ostat. Smile To su te dvije cure koje nam je Bog poslo..... bounce tongue flower lol!
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 12:59 am

Znaš da je i meni srćeko stalo jer ja sam mala bebica flower koja se odmah uplaši,a prodje u trenu kao da ništa nije bilo...
Da ste me vidjele u bolnici,bila sam prava komedija jocolor A to je Franka izjavila. .Htjela je javiti da je sve ok.ali joj baterija na mobu krepala... Razz
Ma onaj mi frajer na prste stao,uf ajde da nema skoro sto kila affraid
Jedva čekam da se oporavim.Voljela bih igrati u mađarskoj ali sve sumnjam..
U Marinu vjerujem.Još da koju pokupim na zebri ili tramvajskoj stanici kada se điram bisom bilo bi super..heh Smile
Ti tako rano ustaješ,a jooj..
kisi kisi,ugodan dan geek
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 1:02 am

E da moram samo obloge stavljati i idem svaki drugi dan do franke da mi previje to..
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 1:05 am

Pa da baš si pekmezić. flower Ma joj to ti do nedjelje bude splasnulo i ko novo.Sutra dođi malo trčat i to je to.Stao ti na prste.pa šta si radila da su ti prsti bili na podu.hehe. Laughing tongue
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 1:58 am

Pa Angie.. dobro nam dosla cheers cheers

ma kakva pauza...listove zelja na prst da izvuce oteklinu i za dva dana si ko nova Exclamation Exclamation Wink Wink

to ti je vatreno krstenje i u to ime pivica u nedjelju cheers cheers

Kako cima veli, sutra lagani jog!!! Exclamation Cool Cool

Inace....pa nas forum se siri bounce bounce

I da skroz mi se svidaju nove djevojke..ako ovako nastave dolazit,pa morat cu u penziju Exclamation Exclamation a i bioloski sat mi kuca bounce bounce scratch
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:05 am

Da,doći ću sutra na trening..
E,a nadam se da hoće jer baš mi se igra pirat ali ipak je sto kila bilo u pitanju tako da ono..ma budemo vidjeli..
Ići ću malo do Brankice da je gnjavim i tako..
ugodan ti i lijepi dan sunny
study
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:13 am

Bokich Romana!!
Reći ću ja franki zea te želje Question iako nemam pojma šta je to Idea
Krivo mi je radi nedjeljne košarice.abaš bi je volila malo baciciti sa vama ..
sunny
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:16 am

Kažeš vatreno krštenje,a majke mi i je..
Gadno li je izgledalo..Pomislih ja a jadni Sad moji mali lopovski Laughing prstići
Šta ti?? Na poslu... Nemoj mi se puno umoriti
lijep danček kraljice queen
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:29 am

Mali lopovski prsti Question Question a ti si ta koja je maznula loptu Question Question Idea Idea

Ma salim se Smile Smile

Je ja na poslu, al ne bavim se previse poslom....nego r.... drunken drunken

sutra trener dolazi lol! lol! lol! juhu Exclamation Exclamation lol!
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:32 am

Tako majka kaže da su lopovski ali nebavim se takovim poslovima Rolling Eyes
Jupi jupii...kralj king od trenera se vraća..napokon lol!
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:33 am

tako ti radiš hmm..
Samo ti odmaraj ako možeš..Zasužila si ..briga te.. cheers
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 3:29 am

Pa i ja sam tu u cijeloj priči, nemojte mene zaboravit. rabbit rendeer Kak veli spartanka zelje na prst i da vidiš, a u nedjelju ćeš stajat pod košem i skupljat lopte,hehe. bounce Basketball geek Ja sam isto na poslu ali ono..... Sleep drunken albino Vidim da se dosta ljudi još registriralo ali nam ništa ne pišu,pa zakaj.Ajmo ljudi,uključite se. silent tongue Da, sutra nam se trener vraća bounce bounce cheers Cool ,ko da ga nije bilo sto godina. No Exclamation Viva la coch king flower lol!
[Vrh] Go down
tea2310




Broj postova : 20
Join date : 03.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 3:50 am

joooj jedva cekam da dojde trener , jer me jucer ono
fakat , al fakat UBILO U POJAAAM ! ! ! lol! lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 4:10 am

Dobih pitanje kakva je to biljka ZELJE Very Happy Very Happy Very Happy

Pa ovako u kratkom crtama nesto o ZELJU za one koji ne znaju study study

KUPUS(lat. Brassica oleracea jos poznata kao ZELJE)
Razvio se iz divljeg kupusa koji raste na kamenitim obalama Europe, od Sredozemne obale do Irske i u upotrebi je jos od prahistorijskog doba... study
Veliki ugled,kupus je uzivao kod Rimljana koji su ga nazivali brassica,a nas prijatelj Katon Stariji( tko god da on bio) kupus je hvalio kao najbolje povrce u svom djelu De agricultura i dao je citav niz kuharskih i medicunskih uputa... study Koriste ga jos i ragbijasi diljem svjeta pa tako i kod nas scratch npr. Nasoj zenskoj ragbi reprezentaciji zastitni znak je zelje od samih pocetaka postojanja te zenske vrste.. study

Sta KUPUS sadrzi:
Znacajne kolicine vitamina C, pa otklanja bolesti koje su povezane nedostatkom tog vitamina.Tako je nas frend COOK,James Cook na svoje putovanje u potragu za ragbijaskom vrstom, uzeo 60 bacvi kiselog kupusa prema savjetu jednog ragbijasa i nije izgubio niti jednog clana posade zbog skorbuta(bolest koja je nekad harala medu posadom brodova)

Upotreba

Za sve otekline,hematome i slicno( za onu oteklinu u i na glavi nije potvrden pozitivan ucinak...studije jos nisu donijele konacan zakljucak) study
Kompletna prehrana kupusom odobrana je samo ragbijaskoj vrsti zbog prekomjernog trosenja C vitamina... study

Kako izlijecit oteklinu
Za primjer uzet cemo prst ruke koji je natekao uslijed udara ili ti gazenja cepom kopacke snaznog ragbijasa.....Dijagnoza: prst nije napuko,samo je natucen s velikom nakupinom sukrvice ili ti hematomom...
uzimamo mekane djelove kupusa(listova),omotamo prst laganim i njeznim pokretima, zatim ga stisnemo zavojem ili gazom.
Tako omotan prst cuvamo na dnevnoj temperaturi oko dva sata..Nakon toga ga ponovno premotamo...i tako dva, tri dana dok se ne vrati u prvobitnu fazu... study

Ovdje bih zavrsila izlaganje o kupusu,za sva pitanja i nedoumice molim vas da kontaktirate doktoricu spartanku...
[Vrh] Go down
tea2310




Broj postova : 20
Join date : 03.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 4:59 am

Mislim , doktorice ja zbilja nemam
rjeci na ovakva predivna objasnjenja . . lol! lol!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 6:34 am

Daj spartanko ne brij,e pa u šta se to počinješ pretvarat. No alien affraid Di je ona spartanka koja niš ne zna i niš ne kuži Exclamation Question geek geek Svaka čast na izlaganju teorije o kupusu,treba i to znat. study I sad nek neko kaže da smo mi normalne. No jocolor geek flower Ljudi uživajte,pozdrav do dutra. Cool lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 7:08 am

koja ti je to spartanka koja nis nezna i ne kuzi... Question Mad Mad

kaj je ta ikad postajala Suspect Suspect

okrsaj na basketu Basketball Basketball Very Happy Very Happy

morala sam nasem andelu objasnit sta je to zelje jocolor jocolor geek lol!

Ma mi nismo normalne....o tome bas pisem studiju...kad zgotovim,stavljam na forum.. lol! lol!
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 7:20 am

hahaa Svaka ti čast za objašnjenje .. Sda mi je puno lakše.
Već me prolazi prst na samu pomisao kupusa ili ti te neke želje.. Smile
Pa spartanko ti su cijeli dan priključena na forumu .. scratch
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 7:22 am

ej,pa i ja bi na okršaj ako ne sada u nedjelju onda uskoro..
Da vam mali Jordan pokaže šta je košarica Basketball
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 7:23 am

Klly a ća je!!
Nismo te isključili.
To ti je tako kada si vrijedna na poslu.. Laughing
manje posla više priče...
[Vrh] Go down
kiki




Broj postova : 2
Join date : 10.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitimečet tra 10, 2008 7:50 am

KOLIKO JA ZNAM KUPUS JE DOBAR ZA SARMU,KISELI KUPUS ZA SALATU,A RASO ODLICAN ZA TREZNJENJE!!!!!
A STA SAd????NOVO LICE!!!!!!!
I TO LICE KOJE CE VAS U NEDELJU OPEGLATI NA BASKETU,NA TUCH-U!!!!
DOBRO SPARTANKO,SALIO SAM SE!!!!!
AKO MI DOZVOLITE DA IGRAM SA VAMA...
[Vrh] Go down
Sponsored content





HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: TRAŽIMO RAGBIJAŠICE!!!!-
Forum(o)Bir: