ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!

Go down 
+8
bivsa ragbijasica :-)
frenky
Coch
kiki
tea2310
angie
Klly
spartanka
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimeuto tra 22, 2008 3:23 am

Vera č? Nemam pojma,nikad čula. silent scratch Kaj, ko je to? Question A loto je bio blizu,hehe.E ja imam na svom listiću 18, a oni traže 19. No affraid Joj,ali bit će bit će.I ovaj tjedan ću igrat.Jel tako Coch? cheers bounce Cool lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimeuto tra 22, 2008 12:03 pm

ma pocet cu i ja...vec mi je muka od ovog posla!!! cheers
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimeuto tra 22, 2008 11:20 pm

U da,pričaj mi o poslu. No pale Twisted Evil Ništa ajmo se bacit u biznis,otvorit pub i svi ćemo se tamo zaposlit. Ko je za Exclamation Question cheers bounce tongue lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:34 am

ja sam za!!! Exclamation Exclamation

luda sam ko siba Exclamation Exclamation bounce bounce bounce

za pub nam treba dobra lokacija.... bounce bounce
pocetni kapital bounce bounce
dobar marketing bounce bounce
i zastita od reketara bounce bounce

iiiiiiii silent silent
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:36 am

kako doci do pocetnog kapital Laughing Laughing

cima trebamo te unovcit Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimesri tra 23, 2008 3:28 am

Hehe,ta ti je dobra. Laughing Pitaj prvo mog menađera.Hehe. alien clown A kaj ti je,ko bi mene kupio?Negdje bi završila u turskoj ili africi. No affraid sunny lol!
[Vrh] Go down
bivsa ragbijasica :-)

bivsa ragbijasica :-)


Broj postova : 1
Join date : 23.04.2008
Age : 33

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimesri tra 23, 2008 10:05 am

ej curke...
dosla i ja da vas pozdravim malo....
mozda vam se ja vratim...
pregovaram sama sa sobom vec duze vrijeme...
najgore se pokrenut... Neutral
pozz svima...
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimesri tra 23, 2008 11:35 pm

ajde bivša ragbijašice nije to tako teško.he
Samo se malo potrudi na prvi trening ostalo će ići lakše.Smile
Za početni kapital bumo zadužili mirka i frenki nek malo žicaju po gradu a kad se uhodaju ne ćemo ih moći skinut sa ulica!hehe!
To će bit love do krova!hehe:)
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimečet tra 24, 2008 2:17 am

Početni kapital confused confused kako cemo mi doći do njega Question Question

bounce bounce Suspect No No Suspect Arrow drunken drunken bom bom scratch scratch

Nasa bivsa ragbijasica...pa zakon Exclamation Exclamation prihajaj nam Idea Idea

Ekipa je jos bolja nego prije...sve su lude ko siba Laughing Laughing a tek trener Cool Cool
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimečet tra 24, 2008 3:36 am

Hehe,coch ovo za frenki i mirka si zakon napiso.Koja ludnica Laughing bounce bounce Laughing Pa bivša rgbijašice,otkri nam svoje ime,šta se sramiš.Nema toga tu kod nas. alien affraid Hehe. Kako doći do love,joj to je pitanje za milijunaša. study
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimečet tra 24, 2008 1:03 pm

Evo jedan velicki pozdrav mojim curama..
jedva čekam da ozdravim ,nekako se u meni višak energije skupilo pa je treba negdje izbaciti Smile a i zbog faxa..
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimepet tra 25, 2008 2:24 am

E angie daj dođi danas na trening da vidiš kak se radi obrana.Bar da to vježbaš pošto su ti prstići još bubani,a trčat možeš jel tak? tongue pirat cheers lol!
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimečet svi 29, 2008 6:55 am

Moram nekaj reci mada nema veze sa ovom temom,vidio sam komentare koje pišu cure koje su nekada trenirale ragbi zajedno sa Romanom,Sneki,Glorijom itd.Pune su nekakve ljutnje i gorcine po meni bez razloga.Ja mislim da svako trenira radi sebe i svoje ljubavi pod broj 1 a tek onda radi ekipe i druženja.Te cure nije niko nikad tjeral da si budu dobre sa svima a i to nebi bilo normalno,pa nemreš sa svima biti super kaj ne?Ali da vole taj ragbi ostale bi,da vole taj ragbi došle bi pogledati koji turnir kaj ne?Izjave da je nekad bilo putovanja a sada ne nije istina i to vi dobro znate.Govorile su o pricama o staroj slavi a one same se furaju na staru slavu i pricama kak su one nekaj i kak su one ALFA ragbijašice.cul sam i komentar da je bilo puno bolje dok je Duda bila u klubu.E pa ja sad imam jedan prijedlog za njih.Cure ak tolko vilite ragbi i fali vam pa daj napravite svoj klub,igrat ce te ragbi a nebute morale gledati cure koje vas nerviraju,koje su vas razocarale,koje nisu nikakve frendice....A nama ce to biti super jer bumo imali puno više tekmi,sa kime trenirati,veci broj ragbijašica(veca konkurencija za repku),popularizirat cemo sport koji svi toliko volimo.A ja im obecavam da ce od našeg kluba imati punu potporu i pomoc.Nadam se da vas nisam udavil svojom pricom i da se niko nebu našel uvrijeđen.Toliko od mene za sada scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimepet svi 30, 2008 5:40 am

Puhi majstore, skidam kapu na ovom komentaru.Svaka čast.Točno si napiso sve kak je i u potpunosti se sa svima slažem.Nemam kaj dodavat jer sa stvarno sve napis cheers lol! ao.
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimeuto lip 03, 2008 2:42 am

Nadovezao bi se na puhija, lijepo je imati lijepa sjećanja i uspomene to sve stoji, ali niko te ne pita kako si bio nego kako si sada. Za ragbi je važno smo sadašnjost i budućnost a prošlost je prošlost bolja je ako je ostala u lijepom sjećanju pa imaš o čemu pričat. Ragbi je duša i srce a ne prića-i meni u klubu ne sjedaju neki ljudi ali mi ni na kraj pameti nije da zbog njih ostavim ragbi, mislim da bi to bilo jako nisko. Na terenu dajem sve za sve pa čak i za njih.
Mi ovdje imamo skroz drugačiju sliku o ragbiju, ragbi je pozitiva,zajedništvo-imao sam prilike vidjeti kako je to vani u klubovima to je nešto za naš pojam nezamislivo tu su od klinaca pa sve do baka svi zajedno bitno je samo da si ragibijaš i nikome nije niš teško!
Tu mislim na klubove ne kao repka!
Ima nas jako malo i sva pomoć je dobro došla, kako kod muških tako i kod cura brzo se uvrijedite i naljutite i svi su krivi osim vas, medalja ima dvije strane oba dvije proučite i razmislite!
Bilo bi mi jako drago da se sve cure vrate koje su trenirale, bilo bi super igrački ali bi puno značilo da se samo vrte oko kluba i pomognu oko drugih stvari-što nas ima više lakše će nam biti.
Lijep pozdrav svim rragbijašicama i ragbijašima!!
[Vrh] Go down
frenky




Broj postova : 8
Join date : 10.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimečet lip 05, 2008 3:43 pm

ej ljudi kaj je ovo vise nis niko ne pise kaj se dogada
evo da vam se i ja malo javim da nebi rekli kako samo vi pisete na forumu
ja sam vam malo bolesna imam gnojnu anginu al nije nis strasno veli stara
e romi donjet cu u nedjelju na trening trenirke pa se vidimo onda mogli bi svi zajedno na neku cugu poslje treninga imam osjecaj da smo se pocele odvajat jedni od drugih uopce nemam onaj osjecaj od prosle godine kad smo svi isli zajedno van skoro pa svaku subotu
puno pusa od frenkyyyy
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimepet lip 06, 2008 6:00 am

Frenky kaj bi se odvajali, dobit ceš šus u guz!hehe:)
Ti si bolesna romana ozljedjena i još par cura pa nas nema na treningu. Što se tice današnjeg treninga neće biti jer vrijeme je u banani a nedjelja isto štanga jer imam tekme sa bosancima i srbićima! To na Rudešu počinje u 14h pa se možemo tamo vidjeti i da ti dam šus u guz!hehe Pozdrav!
[Vrh] Go down
frenky




Broj postova : 8
Join date : 10.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimepet lip 06, 2008 6:07 am

ma joj moram vas sve malo uzrujati Twisted Evil Twisted Evil
ja cu doc u nedjelju pa moram vidjet trenera kak dobro igra
glorija zelim ti brz oporavak od potresa mozga i imas pusu od mene tam di te boli pa moda prode nikad se nezna a sad idem redit jer treba zaradit za kaznu koju cu dobit za auto joj a bas samm glupa ljepo su mi rekli kad pijes ne vozi a ocito se mora desiti da bi se ja opametila vidimo se u nedjelju i sve vas volim i ljubim kak bi reko puhi
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimepet lip 06, 2008 8:01 am

Kaj sisterka jesu te milijajci uštopali?A meni ste se smijali kad su mi naplatili kaznu za kacigu hahaha.Kolko je cura ozljeđeno sva sreca da je kraj sezone,sad sve na oporavak do 9. mjeseca pa opet ispocetka,krv,znoj i suze.Voli vas i ljubi vaš Puhi
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimepon lip 09, 2008 7:27 am

Kaj ode vozačka, pa tek si je dobila hehe! Svašta frenkić!hehe
Eto kad voliš popit, mislim prestani furati te bočice sa sobom reci priznaj da si alkić pa ti bumo pomogli!hehe!
Ha niš sad si valjda si naučila lekciju pa buš drugi puta malo promučkala glavicu prije cuge i vožnje, nije niš strašno!
Vidimo se u Srijedu!
Pozdraf!
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimepon lip 09, 2008 11:12 pm

Šokre znaš da je najteže priznati da imaš probleme,mislim bar ja znam da je meni bilo problem suociti se sa svim tim ovisnostima(cevapi,velebitska,sve vrste mesa,zajebancija itd.) Ali ja sam priznal pa me sad ljudi i više uopce nenude hahaha.A sisterki je šara sigurno otišla ak je imala pristup kao prema Cikaticu hahaha,jel tak Frenkic?
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:23 am

halo,halo...evo i mene...

Puhi aj pliz pitaj Tesinjo kaj je sa stranicom...nema nis noviteta?? Rekla mi sneki da nekaj steka??

Franks..kaj ti brijes?? sam se javi za kavu... cheers cheers
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:24 am

E da, ljudi sljakica kod matije.....tko je za nek mi se javi!!! hehehe Basketball Basketball
[Vrh] Go down
frenky




Broj postova : 8
Join date : 10.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 1:11 am

nije puhi ovaj put sam bila pristojna,fina i dobro sam se vladala cak sam i pustila suzu al nije upalilo vozacku imam dok mi ne dode poziv za sud pa kad mi oni odrede koliko trebam bit bez vozacke toliko cu bit
[Vrh] Go down
Puhi




Broj postova : 14
Join date : 27.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 10:05 am

Nekaj net jebe,nemre joj dignuti slike ali teks može.Nego zakaj ju nenazoveš pa bu ti ona sve objasnila.Sister da mi je bilo vidjeti tvije suze,jer to se nedoživljava.Bice si ti fino povukla vlagu?
[Vrh] Go down
Sponsored content





HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: TRAŽIMO RAGBIJAŠICE!!!!-
Forum(o)Bir: