ŽARK Mladost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽARK Mladost

Women's rugby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!

Go down 
+8
bivsa ragbijasica :-)
frenky
Coch
kiki
tea2310
angie
Klly
spartanka
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimečet tra 10, 2008 8:38 am

A koji si ti Question
Buraz od spartanke ili?? geek
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimečet tra 10, 2008 8:38 am

pusti ti kupus,to je za mene Laughing
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimečet tra 10, 2008 11:24 pm

Mali jordan,pazi ti nju. Laughing Laughing tongue affraid geek Joj što sad ne postoji mali smajlić onaj kaj se valja po podu od smijeha,sad bi njega stavila. bounce bounce Very Happy Pa disi kiki,može naravno svi su dobro došli pogotovo oni koji su stalno uz nas i prodaju pive na tribini. drunken sunny E ''mali jordan'' daj mi reci kak prstić,jel bolje.A jel ti znaš kupusiću ko sam ja uopće? farao lol! Malo si mi zbunjena pa moram pitat. No geek tongue
[Vrh] Go down
tea2310




Broj postova : 20
Join date : 03.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 12:59 am

prvo kaj mi pada na pamet kad pogledam na ovaj post je
"Ajme meni Angie pise sto na sat , pa kak joj se da tolko " !
Basketball lol! Embarassed
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 2:36 am

priznajem da sam zbunjena ali mislim da se od negdje poznajemo... Wink
Šta ti misliš Question
Da jordan a šta si ti mislila..Vidjet ćeš ti uskoro.. bounce
Ja ti nikada nelažem.. scratch
Ej,pa kada ga sutra odmotam i vidim kako izgleda znazi ću jeli bolje ili ne..
Inače sam ti zbunjena tako da za tjedan dana neći niti znati da sam imala problema sa prstom..
Tko zna šta vi stavljate u onu vodu na treningu..
Sigurno nešta za brisanje pamćenja,tako da se nebi sijećali loših trenutaka.. Very Happy Sad pirat
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 2:40 am

teici!!!
Stara moja ne spominji moje ime uzalud Laughing ,razmeš.. Razz
Inače sam jako pričljiva osoba ..Zar se to nekada ne primjećuje..
ako znam biti još i gora samo me ne poznajete...
A forum mi taman paše da se izblebećem i istreniram tipkanje na kompu,i nezaboravim koliko inače mogu pričati.. jocolor geek
zato teice... afro flower ne sekiraj se za mene to je samo majka priroda..
lol! study lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 2:48 am

Pa draga moja Angie vidim ja da je tebi prstic bolje od jezika Very Happy Very Happy to mi je drago za cut Exclamation Laughing

Nego spomenula si Jordana Laughing Laughing pa ovo mi se pocinje jako svidat Exclamation Exclamation ako bu nam se ekipa pocela raspadat bum slozila kosarkasku ekipu Basketball Basketball ..trenerskog iskustva hvala bogu imam a ni igrackog mi ne manjka cheers cheers

E da, Kiki mislim da neces imat snage za hakl u nedjelju.... Smile Smile Laughing Laughing
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:12 am

Apropo vode na treningu Shocked ,tko ti je reko Suspect ...ne smijes odmah sve saznat!!! silent silent

Molim sve koji sire lazne informacije da zakljucaju usta i bace kljucic geek jocolor
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:20 am

Al stvarno angie kolko možeš pričat. confused pa di se gasiš.Ovo je postalo već napasno. Evil or Very Mad affraid Hehe.Vidmo se ljudi danas na treningu.Daj mali jordančiću reci ti jel ti znaš tko sam ja. Like a Star @ heaven Nekak ko da ne znaš,malo si mi zbunjena pa me sad zanima jel to po prirodi ili je za sve krivo zelje. confused No geek
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:31 am

pa od jezika se i lijeći Very Happy
Pa jordan mi je prva ljubav.. Rolling Eyes
Ufff kako dobro izgleda.. lol!
A sada klly više nisam niti sigurna.. affraid
Daj nisam tako dosadna valda... Crying or Very sad Embarassed
[Vrh] Go down
kiki




Broj postova : 2
Join date : 10.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:33 am

eheeeeeej,tu sam!!!!ne opustajte se.
pratim vas u stopu!!!!!
NISAM BURAZ OD SPARTANKE!!!!!!
I DA ,O SPARTANKO MOJA!!!!MOZDA NEMAM SNAGE ZA HAKL(STA JE TO?) ALI ZNAM PRECICE!!!!!!TAKO DA JE SVEJADNO GOTOVE STE!!!!!I BORI SE DA BUDES SA MNOM U EKIPI!!!!!NE VOLIM DA GUBIM!!!!!!
I KAO STO JE VESELI GRUNF NOSIO NA MAJICI:"KANIS LI POBJEDITI NE SMIJES IZGUBITI!!!!!"
SPREMAJTE SE!!!!
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:38 am

da da..nisi buraz..možda sestera.. Laughing
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 4:11 am

Cuj ti mali kiki...moli boga da budes u mojoj ekipi Smile

e da..ovak svatko nek donese 5o kn danas na trening za rostilj....cima aj ak mozes poslat svima smsom za 50 kn,i obavezno svi trebaju donijet putovnice na uvid!!!

Poslije trening je sastanak tak da ih i to obavjestis... Cool Cool

Ja sam pred bankrotom tak da ne mogu sve smsat pale pale affraid

Hvala cima!! lol! lol!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 6:12 am

Jesam spartanko svima sam javila da donesu lovu. study Joj angie neću ti sa ništa reći ,sad si me rastužila, da ne znaš tko sam. Sad Shocked Rolling Eyes A kiki kiki,pa da li je to taj kiki,mislim znate oooonaj kiki? Arrow alien geek Malo po načinu pisanju i riječima mislim da znam koji kiki. flower afro lol!
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 6:56 am

oh pa kako te nebi znala...i nemoj da me muljaš da te neznam..
pa kako kikića nebi znali...
[Vrh] Go down
angie




Broj postova : 23
Join date : 07.04.2008
Age : 36

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 11, 2008 3:32 pm

Sleep odoh ja spavati..
lol! afro flower
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:46 am

Halooo jel ima koga, pa gdje ste nestali ljudovi.
Pa di si anđa,kily,spartanka, tea a i debeli Smile?
Nije valjda da radite tako puno?!?!?
Vidimo se većeras!
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 11:32 pm

Da,da neki rade za razliku od nekih. affraid tongue Valjda ljudima nestalo inspiracije za pisanje pa se nitko ne javlja.A pa ni ti se tu ne javljaš,a ni općenito. No silent Znači ide nas u Mađ.opet 7 kojih će igrat.Nevjerojatno,bez komentara sam.... silent lol!
[Vrh] Go down
Coch




Broj postova : 29
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 12:19 am

Da ide nas 7, to je izgleda naš broj!Smile
Dvije su nam igračice ozljeđene, a dvije su nove tako da nas ide 7 veličanstvenih +1 a to sam ja!he
Imat će mo podršku od Marine sa tribine pa da i ona malo vidi kako je to za istač igrat!
Idemo odraditi tu Mađarsku pošteno da im pokažemo da smo iznad njih, svaka od vas mora dati maxmum i sve će biti ok!
>Vidimo se!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 2:08 am

Evo i mene... Suspect

znate kaj, ja sam se malo preforsala s ovim ludim ragbijem... Sleep bom

trebam 2 dana bijeg od svega ili hitno trebam pomoc!! Exclamation No confused

Za pocetak molim Vas sve da probate bit na treninzima smireniji i strpljiviji jer me buka, dernjava i svede jako deprimiraju pogotovo nakon sto cijeli dan nekaj kemijam za ragbi i trgam se na 100 strana,a jos k tome ep je za manje od mjesec dana i sad trebamo ko nikad do sad biti slozni i bodrit jedni druge ako zelimo ono sto zelimo...najmanje 3. mjesto bounce bounce

Znam da ce neki sad rec da dramatiziram, al probajte to sagledat sa mog aspekta, ne dolazim samo bezbrizno na trening...mojih 24 sata se svelo na ragbi, od organizacije svega do najbanalnijih stvari i sitnica...i da, pomazete mi svi puno al sad molim samo da svi ostavite nervozu i zivceke u kantici i na ribiciji... scratch

A sad malo noviteta, nakon ep nas ceka turnir u Italiji gdje dolaze jako dobre ekipe...turnir se zove LA Colonna,a ide se 30.5.(petak) poslije posla. Vracamo se u subotu nakon vecere tako da stignemo na zadnji dan 7's turnira u zagrebu... study

to je to za sad...

Molim vas ako netko ima vremena da mi pomogne pri pripremi turnira koji ce bit pod nasom organizacijom 13.9. u Zagrebu. Posla ima preko glave, a taj turnir nam je jako vazan za razvoj zenskog ragbija i za napokon osnivanje jos jedne ekipe u RK Zagreb
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 2:09 am

zaboravih rec...Mađarija me uopce ne zabrinjava....ako treba igrat ce nas 6... lol!
[Vrh] Go down
frenky




Broj postova : 8
Join date : 10.04.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 18, 2008 3:45 pm

ciao svima evo i mene da se i ja malo prikljucim na ovaj forum da mi ne kvocate nad glavom kako me nema na forumu
na rokat cemo mi i u madarskoj i u bosni a bome i u francuskoj pa francuska je meni san da odem tamo i vidim engleskinje
romi ak ti treba pomoc samo me nazovi moj broj znas
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimesub tra 19, 2008 1:36 am

evo trenutno punim baterije!!! silent silent silent

cim se malo napunim, odmah vam podjelim zadatke Exclamation Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Klly
Najvjernija forumašica
Najvjernija forumašica



Broj postova : 86
Join date : 31.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimened tra 20, 2008 11:21 pm

Eto romi,u svom predzadnjem postu ko da si znala da će nas ići 6. Evil or Very Mad To ti možeš čitat budućnost ha,joj joj čim se baviš. study sunny lol!
[Vrh] Go down
spartanka
Moderatorica
Moderatorica



Broj postova : 88
Join date : 28.03.2008

HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitimepon tra 21, 2008 6:22 am

cuj placa je losa pa treba nesto radit i u slobodno vrijeme...ti je poznato ime vera č??' Question Laughing Laughing

nego kak je proso loto???

Smile Smile lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!   HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HITNO TRZIMO NOVE RAGBIJASICE!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ŽARK Mladost :: TRAŽIMO RAGBIJAŠICE!!!!-
Forum(o)Bir: